Baykan Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

baykan kombi servisi

Baykan Kombi Servisi Baykan marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Baykan marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Ferroli, Baymak, Buderus, Vaillant, Veissmann, Bosch, Protherm, Ariston, ECA, Alarko, Airfel, Baykan, İmmergas, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, İmmergas, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Baykan Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
Baykan kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Baykan Kombi Arıza Kodları
E01: Gaz gelmemesi durumunda ortaya çıkan arızadır..
E02: Elektrik ve baca ile ilgili bir sorunda ortaya çıkan arızadır.
E03: Isınma termostatı ile ilgile bir sorunda ortaya çıkan E03 arıza kodudur.
E04: Kullanma suyu termostatı arızası sonunu E04 arıza kodunu verir.
E05: Kombinizin gaz valfi arızası sonucu E05 arıza konunu verir.
E06: Kombinin aşırı ısınması sonucu ortaya çıkan arıza kodudur..
E07: Kombiniz pompasının arızası sonucu oluşan arıza kodudur.
E08: Kombinin su basıncının düşük olduğu zaman oluşan arıza kodudur.
E09: Kombinin aşırı ısınması sonucu E09 arıza kodunu verir.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Baykan Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece