Kombi Yedek Parça

mersin kombi servisi

Mersinde profesyonel kombi servisi olarak birçok kombi markasının tamirinde garantili ve orjinal yedek parça kullanıyoruz. Bu sayede yedek parçalarımızı güvenle kullanabilirsiniz. Maksimum kaliteye sahip olan kombi yedek parçalarımızı bu sayede kombi cihazınızda uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Kombi Fanı
En çok ihtiyaç duyulan kombi yedek parça ürünlerinden olan kombi fanı özellikle de hermetik ve yoğunlaşma özelliğine sahip olan kombi cihazlarında dış alandan hijyenik havayı alarak brülör sisteminde yanma meydana gelmesini destekleyen bir mekanizmadır. Bu sayede kombi cihazınızın sağlıklı bir şekilde işlev görmesine destek oluyor. Diğer kombi yedek parça firmalarından farklı olarak kombi fanı ürünümüzde de indirimli fiyat tarifesi uyguluyoruz. Bu sayede yüksek harcama yapmadan orijinal kombi farını firmamızdan satın alabilirsiniz. Kalitesi ve yüksek dayanıklılığı sayesinde kombi farı ürünümüzü de kombi cihazınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Kombi Prosestat Parçası
Kombi cihazınızda yer alan prosestat parçası ise fan sisteminden aldığı pozitifi basınç eylemi sayesinde kombi cihazınızın içerisinde atık gaz durumunun söz konusu olup olmadığını elektronik kart sistemi üzerinden haber veren bir parçadır. Bu sayede kombi cihazınızın içerisinde sorun olup olmadığı bu parça sayesinde kolayca tespit edilebilir.

Kombi Ana Eşanjör Parçası
Brülör sisteminden almış olduğu su ile içerisinden geçen suyun ısınmasını sağlayan mekanizma olan ana eşanjör bu sayede kombi cihazınızda olmazsa olmazlar listesinde yer alıyor.

Kombi Emniyet Ventili
Her marka ve modelden kombi cihazınız için firmamız üzerinden profesyonel kombi emniyet ventili parçası satın alabilirsiniz. Kombi cihazında meydana gelen basınç durumunun 3 barı aşması durumunda kombi cihazınızın yüksek basınç durumundan olumsuz yönde etkilenmemesi açısından kombi cihazınızda meydana gelen fazla suyun doğrudan dışarıya atılmasında görev alan kombi emniyet ventili bu sebeple en önemli kombi cihazı parçalarındandır. Kombi emniyet ventili parçasını amatör kombi parça satışı yapan firmadan sipariş ettiğinizde kombi cihazınıza farkında olmadan zarar verebilirsiniz. Bu bakımdan garantili bir şekilde kombi emniyet ventili parçası satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kombi Brülör Yedek Parça
Kombi cihazınızın içerisinde yer alan gaz armatüründen gelen gazın hava ile uygun bir biçimde karıştırılmasını sağlayarak bu sayede kombi cihazınızın içerisinde yanma eyleminin gerçekleşmesini sağlayan bu önemli kombi parçasıdır.

Kombi Gaz Valfi
Tesisat sisteminden almış olduğu gaz ile kombi cihazında yer alan ana kart sisteminden emir alarak belirli bir düzey üzerinden kombi brülör sistemine ve bu sayede brülör sistemi içerisinde yanma meydana gelmesini sağlayan gaz valfi bu sebeple en önemli yedek parçalar listesinde yer alıyor. Diğer kombi yedek parçalarımızda olduğu gibi kombi gaz valfi yedek parçamızda da talep etmeniz durumunda kesintisiz bir şekilde teknik destek ve teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Kombi Üç Yollu Vana
Tüm kombi cihazlarında olmazsa olmazlar listesinde yer alan üç yollu vana sistemi ise kombi cihazında sıcak su ile kalorifer konumunu birbirinden ayıran temel bir parçadır. Tüm kombilerde yer alan bu önemli parça çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulabiliyor. Bu durumda yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek ve firmamızdan orijinal kombi üç yollu vana siparişi oluşturmaktır.

Kombi Genleşme Tankı
Kombilerin temel bileşenlerinden biri de genleşme tankı sistemidir. Kombi cihazınız işlev gördüğü müddetçe cihaz içerisinde yer alan su genleşme sürecine giriş sağlar. Bu durum neticesinde ise suyun hacminde artış ve çoğalma durumu meydana gelir. Suyun hacminde büyümeye bağlı olarak su basıncında da yükselme durumu meydana gelir. Bu durum beraberince kombi cihazınıza zarar verebiliyor. Bu zararın engellenmesi açısından genleşme tankı sistemine ihtiyaç duyulur.Kombi cihazınızda yer alan temel parçalardan biri de pompa sistemidir. En önemli parçalar listesinde yer alan pompa sistemi ise kombi cihazınızın içerisinde ve tesisat sisteminde yer alan suyu elektronik karttan almakla görevlidir. Bu sistemin zarar görmesi beraberinde kombi cihazınızın da işlevsiz hale dönüşmesine yol açar.