ECA Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

eca kombi servisi

ECA Kombi Servisi ECA marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. ECA marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Ferroli, Baymak, Buderus, Vaillant, Ariston, Bosch, Protherm, Baykan, Alarko, ECA, Airfel, Viessmann, Ariston, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, İmmergas, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin ECA Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
ECA kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

ECA Kombi Arıza Kodları
T1: Kombinizi aşırı derecede ısındığına işarettir.
T2: Kombinizin bacasının aşırı derecede ısındığına işarettir.
T3: Kombiniz de suyun kalorifer peteklerine ulaşmasını sağlayan NTC sensörüde arıza olduğu anlanına gelir.
24: Hava basınç hatası anlamına gelir.
01: Aşırı sıcaklık kilitlenmesi anlamına gelen bir hata koddur.
12: Gidiş suyu sensör arızası anlanına gelen hata kodudur.
14: Kombinizde sensör kablolarının kopuk veya kısa devre oluştuğunu gösteren hata kodudur.
04: Cihazınızın ateşleme yapmadığını gösteren arıza kodudur.
05: Alev kaybı yaşandığı anlamına gelir.
11: Alev devresi hatasıdır.
32: Voltaj problemleri hata kodudur.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin ECA Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece