Ferroli Kombi Yedek Parça

ferroli kombi servisi

Ferroli Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Ferroli kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Ferroli kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Ferroli kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Ferroli kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Ferroli kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Ferroli kombi hata kodları için Ferroli kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ferroli kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Ferroli Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Ferroli Kombi hata kodu ( Ferroli kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Ferroli kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Ferroli kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Ferroli kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Ferroli kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Ferroli servisi tarafından müdahale edilmelidir. Ferroli kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Ferroli Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Ferroli kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Ferroli kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Ferroli Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Ferroli kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.