Baymak Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

baymak kombi servisi

Baymak Kombi Servisi Baymak marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Baymak marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Baymak, Bosch, Buderus, Vaillant, Weissmann, Protherm, Ferroli, Ariston, ECA, Alarko, Airfel, Baykan, İmmergas, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, Arçelik, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Baymak Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.

Baymak kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Baymak Kombi Arıza Kodları
E01: Kombinize gaz gelmediği anlamına gelir.
E02: Kombinizin aşırı ısındığına işarettir.
E04: Kombilerde alev olup olmadığını elektronik karta aktaran iyonizasyon elektrodu sinyal almadığı zaman kombi bu arıza kodunu verir.
E06: Kombinizin kullanım suyu devresi NTC sensörü arıza kodudur.
E25: Kombinizde sirkilasyon pompasının çalışmadığı veya çalıştığı halde peteklerin tıkandığını gösteren arıza kodudur.
E05: Kalorifer sensörü arıza kodudur.
E10: Kombinizin düşük basınç arıza kodudur.
E35: Kombinizde alev oluşum nedeniyle meydana gelen arıza kodudur.
E96: Kombinizde voltaj düşmesi nedeni ile meydana gelen arıza kodudur.
E25/26 : Kombinizde pompa blokaj arıza kodudur.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Baymak Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece