Demirdöküm Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Kombi Servisi, Mersin’de Demirdöküm marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Demirdöküm marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Baymak, Demirdöküm, Bosch, Buderus, Vaillant, Weissmann, Protherm, Ferroli, Ariston, ECA, Alarko, Airfel, Baykan, İmmergas, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, Arçelik, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Demirdöküm Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
Demirdöküm kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları
F0: Kombinizde su basıncı düşük veya yok.
F1: Kombinizin aşırı derecede ısınması ve emniyet termostatı hatası.
F2: Kombinizin kullanım suyu sensörü hatasıdır.
F3: Tesisat suyu sensörü hatasıdır.
F4: İzalasyon hata kodudur.
F5: Hava akışında problem hatasıdır.
F6: Dış sensör hatasıdır
F7: Fan geri besleme sinyali hatasıdır.
11: Ana karttan sinyal alınamıyor.
F3: Arayüz kartından sinyal alınamıyor hatasıdır.
13: Kombinizin ana kart arızası hata kodudur.
14: Kombinizin ısınma sıcaklığı 95 derecenin üzerindedir.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Demirdöküm Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece