Bosch Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

Bosch Kombi Servisi Bosch marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Bosch marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Ferroli, Baymak, Buderus, Vaillant, Weissmann, Bosch, Protherm, Ariston, ECA, Alarko, Airfel, Baykan, İmmergas, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, Arçelik, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Bosch Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
Bosch kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Bosch Kombi Arıza Kodları
F0: Kombi anakart arızası sonucu çıkan uyarı kodudur.
F1: Kombi elektronik kart arızasıdır.
F7: Kombi kapandığı halde elev alğılamaya devam ediyor.
A7: Kombinizin NTC sensörü arızasından kaynaklanan bir sorundur
B1: Kombinin kod anahtarı cihazınız tarafından alğılanmadığı zaman oluşan arıza kodudur.
A8: Kombinin BUS iletişimindeki sorunun ortaya çıkması ile A8 arıza kodunu verir.
CC: Kombinin dış hava sensörünün görevini yapmamasından dolayı CC arıza kodunu verir.
C6: Kombinin FAN motorundan kaynaklanan arıza kodudur.
E2: Kombinizin gidiş suyu sıcaklık sensöründe arıza olduğu zaman E2 arıza kodunu verir.
E9: Kombinizin emniyet termostatı STB, atık gaz emniyet sensörü, düşük basınç emniyet şarteli devreye girdiği zaman E9 arıza kodunu verir..
EA: Kombide gaz girişinin yeterli olmaması veya gaz girişinin olmaması durumunda EA arıza kodu verir.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Bosch Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece