Protherm Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

protherm-kombi-servisi

Protherm Kombi Servisi Protherm marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Protherm marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Protherm, Baymak, Bosch, Buderus, Vaillant, Weissmann, Protherm, Ferroli, Ariston, ECA, Alarko, Airfel, Baykan, İmmergas, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, Arçelik, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Protherm Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
Protherm kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Protherm Kombi Arıza Kodları
F1: Kombiniz de gaz kapalı veya gaz valfi arızasındandır.
F2: Kombinin sıcak su sensörü arızasından dolayı bu sinyali verir.
F3: Kombinin aşırı ısınma hatasıdır.
F4: Kombide izalasyon arızası meydana gelmiş yada gaz girişi yetersiz olduğu durumlarda F4 arıza kodunu verir.
F5: Hava akışı hatasından kaynaklanan arıza kodudur.
F6: Tesisatın dönüş su sensörü arızası kodudur.
F9: Kombinin hava akış anahtarında sorun meydana geldiği zaman oluşan arıza kodudur.
F10 : Kombi içerisindeki suyun yetersiz olduğu zaman F10 arıza kodunu verir.
F11 : Kombinizde devirdaim pompasında bir sıkıntı olduğu zaman bu arıza kodunu verir.
F12 : Kombi ye gelen voltajın düşük olduğunu belirten arıza kodudur.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Protherm Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece