Viessmann Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

viessmann kombi servisi

Viessmann Kombi Servisi Viessmann marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Viessmann marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Ferroli, Baymak, Buderus, Vaillant, Ariston, Bosch, Protherm, Baykan, ECA, Alarko, Airfel, Viessmann, Ariston, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, İmmergas, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Viessmann Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
Viessmann kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Viessmann Kombi Arıza Kodları
F4: Ateşleme hatasındır.
F2: Brülör hatasından kaynaklanmaktadır.
F30: Peteklere ısı gitmesinde etkili olan NTC sensöründe arıza olduğunu bildirir.
F51: Sıcak suyun gelmesinde etkin olan NTC sensörünün arızası sonucuda yada kısa devre yaptığı zaman oluşan arıza kodudur.
B0/B8: Baca gazı sensöründe temazsızlık yada kısa devre kaynaklı arızasını bildiren koddur.
F38: Peteklere sıcaklık veren NTC de bir temazsızlık olduğunu gösteren koddur.
10/18: Dış hava sıcaklık sensöründe kısa devre yada temazsızlık olduğunu gösteren koddur.
30/38: Kombinin kazan ısı sensöründe temazsızlık yada kısa devre olduğunu gösterir.
50/58: Boylerin ısı sensöründe temazsızlık yada kısa devre olduğunu bu sebebten dolayı sıcak su alamayacağınızı bildiren arıza kodudur.
51/59: KOmbinizin sıcak su sensöründe kısa devre olduğu zaman 51/59 arıza kodunu verir.
A9: Oda termostatı ile bağlantının kurulmadığı zaman kombiniz A9 arıza kodunu verir.
E4: Kombinizde besleme gerilim sorunu olduğunu gösteren arıza kodudur.
E6: Kombinizin su basınçının düşük olduğunu gösteren hata kodudur.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Viessmann Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece